Garanti ve İade

Teslimat :
Siparişleriniz, ürünleri stoklarda hazır ise üç iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Stokta bulunmayan ürünler ile ilgili size mutlaka geri dönülür. Özel istek ürünler için sipariş sonunda teslimat bilgisi verilir.
Kapıda ödeme ile alımlarda, müşteriden telefonla onay alınmadan, kargo çıkışı yapılmaz.

Tüm satışlarımızda kargo ücreti alıcıya aittir.

Kargolarımız anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile hızlı bir şekilde adresinize kargolanmaktadır.

Ortalama teslimat süresi 1-3 gündür.

Garanti Koşulları :
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler üretici firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme :
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek info@directionsturkiye.com mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz. Åžirketimiz gönderdiğiniz bilgiye istinaden iade prosedürünü başlatarak ürünü nasıl iade göndereceğiniz konusunda sizi bilgilendirecektir. İade işleminde, ürünle birlikte gelen her türlü materyal, fatura ve aksesuarlar beraberinde iade gönderilmelidir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler :
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Tarafınızdan teslim alınan paketlerde taşıma firması görevini layıkıyla yerine getirmiş sayılır. Taşıma esnasında hasar tesbit ettiğiniz ürünü kargo yetkilisinin düzenleyeceği hasar tutanağı ile birlikte bize iade edilmesini sağlayın. Ürün firmamıza ulaşır ulaşmaz yenisi adresinize tekrar gönderilecektir.

Hatalı Ürünler :
Teslim aldıktan sonra üründe hata, defo veya kusur tesbit ettiyseniz info@directionsturkiye.com mail adresine mesaj atarak bizi bilgilendirin. Ürün iade veya değişimi gerekiyorsa gerekli işleyiş tarafınıza bildirilecektir. Gerekli inceleme sonrasında ürün yenisi ile değiştirilerek tarafınıza ulaştırılır. Sonradan kullanıma bağlı meydana gelen hasarlar dikkate alınmayacağını önemle hatırlatırız.

Önemli Hatırlatma : Hijyen nedeniyle Ambalajı açılmış ürünlerde iade ve/veya değişim mümkün değildir.