Sıkça Sorulanlar

Directions saç boyaları başta İngiltere olmak üzere Almanya,Fransa,Rusya,Hollanda gibi bir çok Avrupa ülkesinde oldukça popülerdir.Boyanın bitkisel içeriği ve Hayvanlar üzerinde test edilmiyor oluşu ve boyandıktan sonra elde edilen sonuç kullanıcıları yeniden bu boyayı kullanmaya teşvik ediyor.

Boyanın orjinal rengini elde etmek için mümkün olduğunca saçlarınızın açık renkte olması gerekiyor.Saçlarınızı boyayacağınız renk her zaman için alttaki renkten baskın bir renge sahip olmalıdır.Örneğin pastel Pink ile boyadığınız saçlarınızı yeniden açmaya gerek duymadan Alpine Green ile boyaya bilirsiniz.Ancak Midnight Blue gibi koyu bir renkten Turquoise rengne geçiş yapmak için saçlarınızı açtırmanız şart.

Directions saç boyaları tamamen bitkisel olduğundan saçlara zarar vermediği gibi besleyici özelliğe sahiptir.Saçlarınızı boyadıktan sonra fark edilir düzeyde parlaklık ve canılık verir.Boyama işlemi sırasında saçlarınızda 1-2 saat çok rahat bekletebilirsiniz.

Boyanın orjinal rengini elde etmek için saçlarınızı açtırmanız şart.Ancak Midnigh Blue,Alpine Green,Plum,Rubine,Dark Tulip gibi koyu renkleri saçlarınıza açmadan da uygulayabilirsiniz.Bu boyalar koyu tonlarda olduğundan saçlarınıza renk verecektir.

Turquoise,Pastel Pink,Lagoon Blue gibi açık renkler saçlarınızı açmadığınız taktirde tutmayacaktır.

Silver ve White Toner renkleri için saçların beyaza yakın açılması şarttır.Aksi taktirde renkler saçlarınızda istediğiniz sonucu vermez.

Directions saç boyası Semi Permanent ( Yarı Kalıcı ) olduğundan saçlarınızda 3-4 hafta kalıcı oluyor.Saçlarınızı renk koruyucu Directions Colour Care şampuanlarıyla yıkadığınızda bu süre biraz daha uzar.

Load More

 

Nasıl kullanılıyor ?

Directions saç boyalarını kullanmadan önce saçlarınızı Directions Hair Lightening ile açmanız tavsiye edilir.Daha sonra ılık bir suyla yıkadığınız saçlarınızı   kurutarak boyamaya hazır bir hale getirebilirsiniz (Islak saça uyguladığınızda saçlarınızdaki su boyayı incelteceğinden istediğiniz rengi elde edemezsiniz )

Directions saç boyası jöle kıvamındadır.Uygulama için her hangi bir yan ürün karıştırmanıza gerek yok.Ancak bazı kullanıcılar rengi matlaştırmak için ya da boyanın tonlarını açmak için saç kremi karıştırmaktadır.

Derin bir kap içine aktardığımız saç boyamızı bir fırça yardımıyla saçlarımızın uygulamak istediğiniz bölümlerine eşit miktarda yediriyoruz.Directions saç boyası tamamen bitkisel olduğundan boyayı saçlarınızda 1-2 saat bekletebilirsiniz.Bu sürede dilerseniz saçlarınıza bone takabilirsiniz.Böylece boyanın her hangi bir yere bulaşmasını engellemiş olursunuz.

Daha sonra saçlarınızı ılık su ile temiz su akıncaya kadar durulayın.

La Riche Directions Boyalar, sıra dışı ve farkı renkleriyle saçlarınızı özgürce renklendirmenizi sağlar.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekim

Uyarılar

La Riche Directions su bazlı bir boya olduğundan saçlarınızın kuru olmasına dikkat edin.

Saçlarınızın ıslak olması boyanın saça işlemesine engel olup kısa sürede akmasını sebep olacaktır

Saçlarınızı boyadıktan sonra boyalı bölümleri folyo ile sarmanız ya da saç kurutma makinesiyle hafifçe kurutmanız boyanın saçınıza daha çabuk işlemesini sağlar

Saçlarınızda kına varsa boya saçlarınıza tutmaz bu nedenle kınanın saçınızdan akmasını bekleyip ondan sonra boyamanız tavsiye edilir.

Uygulama süresince tek kullanımlık eldiven kullanın.

Saç çizgisi ve cildin boyanmasını engelleyici ürünler kullanabilirsiniz.

Birden fazla renk bir arada kullanılacaksa uygulama ve yıkama bölüm bölüm yapılmalıdır.

La Riche Directions boyaları uygulanmadan önce alerji testi yapılması tavsiye edilir.

Boya sonrası ve öncesi kremli şampuan kullanılmaması tavsiye edilir.

La Riche Directions boyalarını oksidanla karıştırmadan direkt uygulayın.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi